I Won't Lose You

20. června 2011 v 9:53 | Damonika |  Jednorazovky
Preklad: Vampire Girl
Dej: Elena zistí že Damona pohrýzol vlkolak a vybere sa za ním.
Jazyk: CZ!

I Won't Lose You

Damon nenáviděl, že to díky Eleně se cítil silnější a slepý. Nenáviděl, že to ona, a jedině ona, měla tu moc vyrvat mu srdce z hrudi a roztříštit ho ve svých jemných rukou, jako by bylo z porcelánu. To nebyl způsob, jak Damon Salvatore žil nebo fungoval. Po Katherine vypnul své pocity, protože už to nemělo cenu. Bylo jednodušší projít zbytkem svého nesmrtelného života využíváním žen jako věcí, hraček. Jednoduše, vypnutí svých pocitů už nebylo pro Damona možné, ne o doby, co do jeho světa vstoupila Elena.
Nicméně, Damonův nesmrtelný život se rychle blížil ke svému konci, ironický oxymóron, nemohl pomoci, ale hořce se smál. Usrkl se burbonu a podíval se ven z okna svého pokoje a pozoroval, jak nebe přechází do tmavé barvy a jak na Mystic Falls padl soumrak. Zaskřípal zuby a bolestivý mráz mu přejel po zádech. Jed z vlkodlačího kouknutí se rozšiřoval ještě rychleji a tmavě bledé žíly teď pokrývaly celou jeho paži. Damon položil sklenici s burbonem a stáhl si rukáv košile, aby zakryl žíly, které začaly prosit o to, aby je vytrhal ze své paže.
"Stefan tady není," oznámil Damon, když ucítil její přítomnost.
Damon držel svůj pohled fixovaný na temnící se nebe za svým oknem a neobtěžoval se otočit a podávat se na Elenu. Nicméně, zvědavost z něj nakonec dostala to nejlepší (jako obvykle), když dlouho nic neříkala a nepohnula se ani o píď.
Otočil se, přijímajíce Eleninu přítomnost. Stála ve vchodových dveřích s rukama založenýma na hrudi, a s výrazem zlosti, bolesti a zmatení na její krásné tváři.
"Jak jsem řekl, Stefan tady není."
Elena uvolnila své ruce a s pár kroky se dostala přes celou místnost a nyní stála přímo před ním. Bez varování nebo jakýkoli otálení ho uhodila do tváře, tvrdě. Normálně by to tolik nebolelo, ale kvůli jeho vysoce dezorientovanému stavu, Damon cítit, jak mu tvář hoří.
"Proč jsi mi to neřekl?"
Damon párkrát otevřel a zase zavřel ústa, aby si spravil čelist a podíval se na Elenu, které se v očích začaly objevovat slzy.
"Říct ti co?" Věděl přesně, o čem to mluvila a snažil se přijít na to, jak to mohla dozvědět. Damon se na ni zamračil, ale ona necouvala.
Elena ze sebe vydala něco mezi štěknutím a vzlykem a popadla Damonovu zraněnou paži. On zasyčel bolestí, ale Elena to ignorovala. Vyhrnula rukáv jeho košile a zakryla si ústa, když uviděla, jak špatné to bylo.
"Proč jsi mi to neřekl?" zopakovala otázku Elena, tentokrát jemněji.
Damon se k ní otočil zády. "Protože jsi to nepotřebovala vědět."
"Co myslíš tím, že jsem to nepotřebovala vědět? Damone, já…"
Nasycen tím vším, Damon se otočil a pevně uchopil Elenu za ramena. Ta zalapala po dechu v překvapení, ale neprojevila žádnou snahu o to, dostat se od něj dál.
Damonovy oči se zavrtaly do těch jejích. "Protože už tak jsi ztratila dost. Protože když budu pryč, nic se nezmění. Protože jsem udělal, co jsem udělat musel, aby tě udržel v bezpečí, abych tě udržel naživu. Protože máš Stefana a já vím, že ten tě vždycky ochrání." Damon cítil, že ztrácí sílu a osvobodil Elenu z jeho sevření a spustil ruce dolů. "Protože co na tom sakra záleží, Eleno?"
"Damone, vím, že si rád myslíš, že jsi na světě sám, ale nejsi. Existují lidé, kterým na tobě kruci záleží! Mě na tobě záleží! Nechtěl jsi mě ztratil, no, já nechci ztratit tebe!" Elenina čelist se sevřela ve vzteku.
"No, to je život, Eleno."
"Ne, ne! To není život! Takhle to neskončí. Bonnie! Musí existovat něco, co by Bonnie mohla udělat. Může…"
"Ty si nepamatuješ Rose?" zakřičel Damon, aby Elenu přinutil o kousek ustoupit. "Nepamatuješ si, co se jí stalo? Neexistuje žádný lék, Eleno. Nemůžeme s tím nic udělat."
"Ne." Zatřásla zuřivě hlavou. "Něco najdeme. Taky tě nemůžu ztratil, Damone." Slzy se jí teď kutálely po tváři.
Damon už to nemohl vydržet. "Proč ne? Proč ne, Eleno? Proč to tebe ksakru zajímá? Budu pryč…další problém v tvém životě bude vyřešen. Proč ti na tom vůbec záleží?"
Damon se teď na ni oslnivě díval. Její umučený výraz zrcadlil jeho vlastní a ona byla tak nádherná, že už to skoro neunesl, ale odmítal odtrhnout pohled.
Damonovo tělo ztuhlo, když ucítil Eleniny teplé rty drtící ty jeho. Objala ho kolem krku a tlačila své tělo tak těsně k tomu jeho, jakoby se snažila stát se jeho součástí.
Damonova mysl byla jako na závodech. Nebyl si jistý, jestli to byl ten jed, který jim proudil nebo to byl naprostý šok, ale nemohl říct, jestli to byla halucinace nebo ne. Ale když ucítil, že ho Elena kousla do spodního rtu, věděl, že to nebyla žádná halucinace. Popadl ji za pas a přitiskl si ji k sobě ještě více. Otevřel jí svým jazykem ústa a pohltil je, ochutnávajíce její slzy.
Elena se konečně odtáhla a lapala po dechu. Její ruce byly stále kolem jeho krku.
Damonovy oči se zavřely a on naslouchal zvuku Elenina srdce tlukoucího v její hrudi a vnímal opojnou vůni jejího dechu.
Elena konečně promluvila, její hlas byl jasné a neochvějný. "Záleží mi na tom, protože tě miluju. Zajímá mě to, protože tě miluju. Miluju tě, Damone. Nepřiznala bych si to, protože jsem měla strach, ale po tom všem, co se stalo, po tom všem, čím jsme si prošli, už nemůžu předstírat. Už se nebojím."
Damon ze svých úst vypustil hrubý smích, jak jeho ruce jezdily po Eleniných zádech nahoru a dolů. "Máš dokonalé načasování."
Elena posmrkla a opřela svou hlavu o jeho hruď. Damon cítil další mučivou bolest deroucí se z jeho těla a klopýtl. Elena ho chytla a podržela ho. Její jemné ruce otřely pot z jeho čela a odvedla ho k posteli. Opatrně si lehnul na pokrývku postele. Cítil dlouho zapomenutý a skoro úplně ztracený pocit tepla, který se mu rozšířil po celém těle, když si Elena vlezla do postele vedle něj a zkroutila se po jeho boku, ruce si založila za hlavu a položila do nich hlavu. Po chvíli se Damon otočil a Elena se ztratila v jeho náručí. Otevřel oči a uviděl, jak se na něj dívá. Palcem mu přejela po tváři a svůj noc otřela o ten jeho.
"Miluju tě," zašeptal Damon proti jejím rtům.
"Mě jsi neztratil. Já tě taky nehodlám neztratit."

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
II ARCHIV II delenastory-damonika.blog.cz II