Everything for the one I love 17

19. července 2011 v 12:38 | Damonika |  Kapitolky
"Chci změnit podmínky naší dohody," prohlásila poklidně Elena do svého telefonu. Bonnie seděla vedle ní, čerpala sílu ze zapálených svící a Jeremyho, který jí ochotně nabídl všechnu svou energii.
"To mě nezajímá, potřebuješ mě, tak přijď ke mně domů," odsekla Elena popuzeně, jak Bonnie ztrácela trpělivost a sílu. "Hned," dodala a položila telefon. V ten samý moment se složila na postel a zůstala v na první pohled mrtvolném stavu ležet.
"Zvládneš to?" zeptal jsem se už asi po osmé Bonnie, která si čas od času stírala krev stékající z jejích nosních dírek.
"Měla bych," vydechla vyčerpaně a natáhla se na postel. "Ještě musím vytvořit bariéru, aby nemohl vstoupit dovnitř. A pak znova ovládnout Elenu."
"Jsi si jistá, že na to máš?" zamračil se Jeremy a vysloveně z něho sršel strach a typická Gilbertovská obětavost.
"Potřebovala bych víc energie, ale nemám si ji odkud vzít," promnula si spánky a otevřela Emiliinu čarodějnickou kuchařku. S viditelným vypětím odříkala formuli na zabezpečení domu, kam nyní nemohl vstoupit ani Elijah, který už byl pozvaný.
"Můžeš si vzít nějakou energii ze mě," pokrčil jsem rameny a přistoupil blíž.
"Je jenom jedna cesta a tu riskovat nehodlám," zavrtěla hlavou a vložila ruce na Elenu, aby ji probrala.
"Počkej! Jaká? Udělám všechno!"
"Já vím, že uděláš všechno, ale já to udělat nechci." Když spatřila můj vyčkávavý a nechápavý výraz, pokračovala. "Kdybych si vzala trochu tvé krve, získala bych mnohokrát víc síly."
"Tak si ji vezmi, ne?"
"A pak umřu a bude ze mě nesmrtelná příšera podobná jako ta, proti které teď bojuju," pozvedla obočí ironicky.
"Za dvacet čtyři hodin bude z tvého těla pryč," namítl jsem okamžitě. Pokud má plán vyjít, potřebuje Bonnie další sílu a to rychle, Elijah tu bude každou chvíli.
"Promiň, ale povolání čarodějky je kapánek nebezpečné, můžu zemřít ještě dnes," založila si ruce odmítavě na hrudi a nahrbila se.
"A není pravděpodobnější, že zemřeš, když nevyužiješ takový zdroj energie?" zeptal se poměrně logicky Elenin bráška a pyšně se vypjal, že přišel na tak skvělou myšlenku.
Bonnie se zarazila, uhnula pohledem do strany a já se vědoucně zašklebil. Téměř bezbolestně jsem si prokousl zápěstí a nabídl jí ho. Chvilku se pokoušela o odpor, ale pak ji Jeremy přitlačil blíž ke mně a společnými silami jsme do ní z části násilím trochu mé krve dostali.
"Vy jste banda násilníků," prskala, jen co se jí podařilo vykroutit se našemu sevření. Nakvašeně si odběhla vypláchnout pusu, a když se vrátila, konstatovala, že Elijah se může dostavit každou chvilku a ať se odklidíme k Jeremymu do pokoje a pustíme nahlas hudbu, aby nás nebylo slyšet.
Poslední, co jsem viděl, bylo, jak se zhluboka nadechuje a vydechuje a opět přivádí Elenu k vědomí. Pak jsem poslušně odcupital za Jeremym a skoro se začal modlit, aby všechno vyšlo tak, jak má.
Pokud Bonnie zvládne donutit Elenu předstírat, že chce změnit dohodu, a to tak moc, že je ochotná si kvůli tomu i ublížit, Elijah, který nebude chtít ze svých podmínek ustoupit ani o píď, bude muset dát svou krev Eleně, která se probodne nožem, a tak bude v sobě mít Elena krev původního upíra - mission complete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
II ARCHIV II delenastory-damonika.blog.cz II