Hate or love 2/2

8. července 2011 v 17:38 | Damonika |  Kapitolky
Autor:LanQka
Postavy: Delena, Stefan
Dej: Elenu něco táhne k Damonovi, ale není si jistá, jestli je to "láska" nebo "nenávist". Je Damon opravdu tak bezcitný nebo něco hluboko v sobě skrývá? Když se v Mystic Falls objeví upír, který měl co dočinění s Katherine Pierce, může být Elena ve vážném nebezpečí. Navíc, když se za ním vydá Damon, aby ho zabil a ochránil tím Elenu, není v bezpečí ani on...
Jazyk: CZ!

Hate or Love 2/2
Část mého já doufala, že si deník nechá, ale on ho tvrdě odhodil k zemi a porazil větší lampu poblíž gauče. Jeho výraz byl chladný.
"Minulosti už mám po krk..." a hned na to přitiskl své rty na mé. Cítila jsem jeho vůni. Bylo to tak náhle, ani jsem si neuvědomila, kdy se ke mně přiklonil. Nebylo mi to nepříjemné, naopak. Bylo to přirozené, jako kdybych to dělala pořád. Musela jsem zarazit část Eleny v sobě, abych tomu dokázala vzdorovat. Elena z deníku volala: Po tomhle si vždy toužila. Patříš k němu...Když mě políbil, cítila jsem ji. "Damone prosím!! Ne..." couvla jsem o několik kroků. "Tohle už nikdy nedělej!" V tom okamžiku jsem vyhledávala očima Stefana. Kde jenom je?
"Chci jen..." slyšela jsem za sebou ještě Damonův hlas. Místnost byla poloprázdná a Damona jsem ignorovala. V tom se odnikud vynořil jeho bratr, popadl Damona a vrhl ho k zemi. Ten ho však odrazil a Stefan dopadl tvrdě na zem. Oba dva měli v očích nebezpečný výraz. Už stáli opět na nohou. "Stefane!!" zakřičela jsem a doběhla až k němu. "Nedělej to. Je silnější..."
Nechtěla jsem si to přiznat, ale tento souboj by nevyhrál. Alespoň né teď. Damon už byl pryč a já si oddychla. Nebyl tu ale naposled. Během několika nadcházejících dní se Damon vrátil ke své zlé stránce - začal zabíjet a vraždit. Proč mě to nepřekvapuje? Stefan z toho byl zničený a já měla pocit viny. O něco později, když se dal zase dohromady, k nám přivedl jednu dívku. Říkal jí Jenny.
"Ah, Eleno.... Už se znáte?" oslovil mě a poukázal na dívku vedle něj. Držel ji klasicky kolem ramen a odhodlaně vešel do pokoje. Podezíravě jsem se zamračila. "Mám dojem, že ne..." a zavřela jsem za nimi dveře.. Slyšela jsem jeho pronikavý smích. Pár kroky jsem ho doběhla a chytla za černou koženou bundu, aby se okamžitě zastavil a podal vysvětlení. Jenny šla napřed a konejšila ho svými toužebnými pohledy. Mrcha.
"Eleno. Neměla by jsi mě tak držet, někdo by si to mohl špatně vyložit..." ušklíbl se a narovnal si budnu.
"Co si myslíš, že děláš?!" začala jsem zuřit. "Je to další z tvých obětí? Chladnokrevně ji zabiješ jako jsi to udělal před tím?! Nebo máš prostě chuť přeměnit ji na to nechutné stvoření, čím ses stal i ty?!" Pohrdavě jsem vzhlížela do jeho jasných očí. On byl v klidu. Moje slova se ho ani nedotkla.
"Tak za prvné, nezabiju ji. Za druhé, mrtvá už je. A za třetí, čeká na mě v pokoji..."na jeho tváři se objevil melancholický úsměv a mě došla slova. "Nechci ji nechat dlouho čekat." dodal nakonec a zmizel z dohledu. Měla jsem chuť do něčeho kopnout. Takže nová nesmrtelná upírka Jenny, hmmmmm. Měla jsem zrovna smůlu, protože Stefan šel lovit. Něco mi říkalo, že chce pobrat síly na případný další souboj, který rozhodně neproběhne. Jen klid, Eleno. Damon jen hledá rozptýlení v té hubené sexy blondýně. Buď ráda.
Poslechla jsem svůj vnitřní hlas. Ale napadlo mě, co teď asi ta Jenny dělá. V představách jsem ji viděla rozloženou na posteli v černém spodním prádle, které toho opravdu moc nezakryje a ješitného Damona, který hned skočí za ní. Ty vášnivé pohledy na začátku mi bohatě stačily. Nakonec jsem vykročila a natahovala se pro telefon. Nebylo tak těžké na Jenny nemyslet, skoro jsem na ni i zapomněla. Ne, nezapomněla. Rychle jsem zdvihla telefon a vytočila číslo Bonnie. "Ať tam nemá záznamník, ať tam nemá záznamník..." šeptala jsem si. "Haloo?" uslyšela jsem její hlas. Super.
"Oh, skvělé...To jsem já Elena." začala jsem hovořit a nenápadně se přikukovala do Damonova pokoje. Kruci, nešlo nic vidět. "Chtěla jsem se zeptat, jestli by jsi dnes neměla čas..."
"Dnes?" zopakovala váhavě. "Myslím, že by to šlo."
"Super, tak ve dvě u mě..." určila jsem hotově čas i místo. Když na to nic neřekla, brala jsem to jako souhlas a zavěsila. Tak to bych měla. Bonnie tu bude za hodinku a mezitím musím najít způsob, jak se zabavit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
II ARCHIV II delenastory-damonika.blog.cz II