Hate or love 2/4 úryvok...

10. července 2011 v 17:08 | Damonika |  Kapitolky
Autor:LanQka
Postavy: Delena, Stefan
Dej: Elenu něco táhne k Damonovi, ale není si jistá, jestli je to "láska" nebo "nenávist". Je Damon opravdu tak bezcitný nebo něco hluboko v sobě skrývá? Když se v Mystic Falls objeví upír, který měl co dočinění s Katherine Pierce, může být Elena ve vážném nebezpečí. Navíc, když se za ním vydá Damon, aby ho zabil a ochránil tím Elenu, není v bezpečí ani on...
Jazyk: CZ!

Hate or Love 2/4
"Tak ty jsi ta Elena..." uslyšela jsem za zády její sladký medový hlas. Nebyl dobrý nápad zrovna si pohrávat s nožem, odložila jsem ho a otočila se. Ten salát můžu klidně udělat potom.
"Jenny?? Myslela jsem, že jsi šla s nimi - s Damonem."
Ušklíbla se a neodpověděla, místo toho zase začala svoje. "Ta Elena, která popletla Damonovi hlavu." Znervozněla jsem a začervenala se jako nikdy jindy. Z jejího výrazu jsem nedokázala nic vyčíst. Vlasy ji sahaly až k pasu, byla krásná, ale zároveň působila ostře nebo dokonce nebezpečně. To nebylo ale vše, co jsem na ni dokázala určit. Neříkalo to, že taková skutečně je.
"Pomůžu ti s tím salátem.." nadhodila a v očích se ji přitom zajiskřilo. Neptala se, ona to oznamovala. "Podáš mi prosímten nůž?"
Polkla jsem a zalapala po dechu. "Zvládnu to sama," uchopila jsem nůž za rukojeť dřív, než to stačila udělat Jenny. "...ale díky." Zatvářila se ukřivděně s tím, že chtěla pouze pomoct. Už chápete, proč si na ni nedokážu udělat názor?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
II ARCHIV II delenastory-damonika.blog.cz II