My kidnapper 11

30. července 2011 v 13:20 | Damonika |  Kapitolky
"Co budeme dělat?" Skutečně oblíbená věta…
"Nevím," pozvedl obočí v bezradném gestu a podepřel si hlavu rukou. Konečně se na mě díval. Kdykoliv jindy bych nesnášela, že mě někdo sleduje při jídle, ale jeho oči na mém těle, na mých ústech byly žádané.
"Měl by sis odpočinout," kývla jsem k posteli a napila se džusu. "A," spustila jsem, ale svoje slova jsem nedořekla. Nedokázala jsem to říct stejným tónem jako cokoliv jiného. Srdce mi bušilo rychleji a musela jsem silně zatnout nehty do dlaní, abych pokračovala. "A měl by ses ode mě napít." Hlas se mi zachvěl.
Prozradila jsem se? Pochopí, že to chci? Opravdu chci?
Překvapeně zíral. Nečekal to. Bod pro mě. V překvapení nebude moct příliš přemýšlet.
Vzápětí jsem si uvědomila, že pravděpodobně nepil krev už docela dlouho. Hladově sklouzl pohledem k mému krku, oči mu začaly tmavnout a kolem nich pomalu vystupovaly drobné žilky. Pootevřel rty a já spatřila plynule rostoucí špičáky.
Posedla mě neodbytná touha cítit je na sobě. Bořící se do mé tepny. Pronikající do mého těla. Beroucí si mou krev. Chtěla jsem mu pomoct a nejen to. Chtěla jsem jeho. Okamžitě.
Pár kroky jsem překonala vzdálenost mezi námi, vyškrábala jsem se mu do klína a přitáhla si jeho hlavu k hrdlu. Rozpolceně zasténal a na pár sekund se pokusil odporovat. Pak ho evidentně postihla jasná výměna názorů a se stejnou silou, jakou mě od sebe tlačil, mě zase přitáhl k sobě a pomalým, vláčným pohybem probodl mou tepnu. Ze rtů mi unikl potěšený vzdech a poposedla jsem si blíž. Jemně ze mě vysával životodárnou tekutinu a přitom mě hladil po zádech.
Po pár bohužel příliš krátkých minutách se odtáhl a prsty přejel po mé tváři. "Děkuju," zavrněl a pokusil se zvednout. Veškerou svou váhou jsem ho srazila zpátky a chytla ho ze stran za obličej.
Jen ať mě teď nenechává zase samotnou. Samotnou a roztouženou.
Zahleděla jsem se do jeho o mnoho živějších očí a sklonila se až k jeho rtům. Těm, které jsem tolik chtěla. Políbila jsem ho a dlaně ponořila do tmavých kadeří. Téměř okamžitě si mě přitiskl k sobě a polibek prohloubil. Sotva jsem stačila zaznamenat, co se děje, a už mi jeho ruce putovaly po bocích, pod tričko, pod kalhoty.
Jako kulturní kulisa se od televize ozýval důležitý rozhovor ze seriálu, který jsem předtím sledovala.
"Seňorita, nevíte, o čem mluvíte. Seňor Nicolas by za váš položil život, kdyby to bylo nutné. Miluje vás a i vy někde v hloubi srdce k němu nejste lhostejná, jen si to nechte přiznat. Pokud seňorita promine, skrz vaši zaslepenost seňorem Adalbertem si to nejste ochotná přiznat."
Zbytek důležitého sdělení mi unikl. Možná proto, že mě Damon přenesl k posteli a víceméně zbavil všeho oblečení.
Dělám teď chybu? Nedávám Damonovi jen falešné naděje? Nebo klamu sama sebe a jsem jako seňorita?
A není to teď jedno? Hlavně, že je Damon přímo tady. Se mnou.
A bylo to zpátky. Pocit, který mnou proplouval od konečků vlasů až po špičky prstů na nohou. Propastná dychtivost, šílená touha. Přesto jsem viděla jasnou změnu. Doteky už nebyly zběsilé, ale táhlé, prohlubovaly naši žízeň. Rychlé, povrchní polibky se přetavily v nesmírně něžná a dlouhá vyjádření emocí.
A já cítila, že je to tak správně. Chtěla jsem to.
Koment!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
II ARCHIV II delenastory-damonika.blog.cz II