On the other side 1

21. července 2011 v 13:33 | Damonika |  Kapitolky
Moja obĺúbená od Michelle - no dobre všetky fanfictions od Michelle sú moje najobľúbenejšie, no a práve túto Michelle napísala ako prvú kapitolovú... Znovu doporučujem prečítať!!!!! Komentuje a pozdravuje zároveň, Damonika! :)
On the other side 1
Autor Michelle
Pár Damon/Elena

"Co tady děláš?" vyjekla Elena vyděšeně. Popotáhla si osušku blíže k tělu a nervózně polkla. Nečekala žádnou, ale opravdu žádnou návštěvu a Jeremy ani Jenna nebyli doma, takže se nenamáhala s tak zbytečnou činností, jako je nošení pyžama do koupelny. A teď toho zatraceně moc litovala.
Damon ji nepokrytě pozoroval. Od hezké tvářičky sjel k ještě se lesknoucímu dekoltu a odtud až k dlouhým opáleným nohám. Na obličeji se mu pomalu rýsoval lehce perverzní a každopádně silně pobavený výraz.
"Ač je to neuvěřitelné," nasadil svůj klasický ironický úsměšek, "Stefan mě sem poslal. Musí na pár dní pryč."
"Cože?" vyhrkla a rychle ze skříně hrabala čisté tričko a kalhoty na spaní.
"Taky jsem si všiml, že i tví skvělí příbuzní nechali volný plac," rozvalil se spokojeně na její posteli. "Vypadá to, že si užijeme spoustu zábavy."
S bezradným povzdechem za sebou na dva západy zamknula dveře koupelny a převlékla se. Učesala se a stáhla vlasy do volného culíku. Závistivě se zamračila na svůj odraz v zrcadle a v duchu mu vzkázala, že by si to s ním pro jednou ráda vyměnila. Neměla nejmenší ponětí, jak se Damona zbaví. Poraženě odemkla a vstoupila zpět do jámy lvové.
"Jsem dneska docela utahaná, nebude ti vadit, když půjdu spát?" pronesla pevně a pohledem se mu pokusila naznačit, že je pravý čas vyklidit pole.
"Jistěže ne, tahle postel je velká dost pro oba," zamrkal nevinně a podložil si hlavu rukou.
"Nevěřím, že jsi to nepochopil, ale stejně ti to vysvětlím. Odejdi," vyplivla to jediné slovo a založila ruce na hrudi.
"Ale prosím tě, chovej se slušně, ne? Návštěva se nevyhazuje takovým způsobem," prohrábl si energicky vlasy.
"Fajn, vypadni," opravila se a ukázala na okno, kterým pravděpodobně taky přišel.
"Eleno!" zvolal hraným zděšeným tónem. "Nemohu uvěřit, že tě tví rodiče tak špatně vychovali. Posílat hosta pryč a ještě oknem," sepnul ruce na hrudi, jakoby se snad modlil.
"Myslela jsem to vážně," zopakovala svůj neústupný tón.
"Ne, myslím, že ne," broukl ji vedle ucha a v dalším okamžiku už se zase povaloval na posteli. Elena vytřeštila oči. Zatraceně, to ji ještě scházelo. Přestože věděla, že nemá šanci nic nahmatat, dotkla se svého krku, v místě, kde vždy na stříbrném řetízku visel její sporýšový náhrdelník. Nebyl tam. Vesele se pohupoval v Damonově ruce. Zlostně stiskla zuby a přejela očima po pokoji. Nevěděla, co přesně hledá, ale byla si jistá, že chce Damonovi nějak ublížit.
"Nemusím odejít, že ne?" usmíval se podrazácky a pohrával si s jejím řetízkem. "Určitě totiž chceš tohle zpátky."
"Co chceš?" prskla po něm vztekle a přešlápla.
"Proč hned tak zle? Tvoji společnost. Pobavíme se," nechal větu vyznít do prázdna. Poznala, že to není všechno.
"Ovlivníš mě?" zeptala se odevzdaně a tvrdým výrazem naznačila, že s tím rozhodně nesouhlasí.
"Jedině, když to s tebou půjde hodně špatně," zatvářil se nevinně. "Věřím, že spolu budeme vycházet skvěle."
Vyčerpaně vypustila všechen vzduch z plic a pronesla krátkou prosbu k nebesům. Nikdy v Boha moc nevěřila, ale náhle do něj vkládala všechnu naději. Naznačila tmavovlasému muži ve své posteli, ať se alespoň posune, a vklouzla pod pokrývku.
"Můžu jít spát?" položila otázku bez jakéhokoliv podtónu. Prostě to chtěla vědět.
"Samozřejmě, hned po polibku na dobrou noc," sklonil se nad ni. Trhla sebou a se strachem zírala do jeho světlých očí. "Uděláš to dobrovolně?" povytáhl jedno obočí a usmál se.
Značně se jí zrychlil tep i dech. Dvakrát naprázdno polkla a pak se trochu nadzvedla na loktech. Krátce přitiskla své rty na jeho a odtrhla se. Bleskově ji zachytil a přitáhl zpět. Doufala, že když se nebude bránit a naopak spolupracovat, přestane ho to bavit nebo ji za dobré chování propustí. Po jeho jednoduchém náznaku pootevřela rty a nechala se od něj jemně políbit. Překvapil ji. Očekávala hrubost, ale zatím to byl jeden z nejkrásnějších polibků… Zavčasu se zarazila v té zrádné myšlence. Na co to jen pomyslela? Vždyť je to Damon a … a právě ji líbá dokonaleji než kdokoliv jiný před tím. Zatímco se hádala se svou pochybnou částí, která nehodlala mlčet, Damon jejich rty rozpojil.
"Proč -," málem se zeptala, proč toho nechal, ale zavčas se zarazila. "Proč vlastně Stefan odjel?" zachránila situaci.
"Neřekl mi to," protočil oči v sloup a převalil se zpět na druhou polovinu postele. "Opovaž se na mě v noci lepit nebo tě vykážu ven," zašklebil se tolik typicky a Elena nemohla ani v nejmenším uvěřit, že ji před chvílí dotýkal s takovým citem.
"Myslím, že ti to ráda slíbím," zavrtěla hlavou a otočila se k němu zády.
"Dobrou noc, Eleno."
"Dobrou, Damone."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
II ARCHIV II delenastory-damonika.blog.cz II