My kidnapper - epilog

6. srpna 2011 v 13:24 | Damonika |  Kapitolky
"Damone, neblbni," vyhekla jsem mezi smíchem, když mi svými nenechavými prsty bloudil po těle a lechtal.
"Promiň, prostě miluju tvůj smích," šeptl mi do ucha, když toho konečně nechal. Vzdušnými polibky hebce pokrýval můj krk a okamžitě mě přivedl na jiné myšlenky.
"A nejenom tvůj smích," prokládal svá slova dalšími dotyky. "Třpyt v tvých očích, tvůj hlas, tvoje rty, vlasy, kůži, tělo." Nadzvedl se na pevných pažích a pohlédl na mě svrchu. "Tvoji nepředvídatelnost, citlivost, chuť pochopit všechno. To, jak se vždycky snažíš rozhodovat správně." Na chvíli se odmlčel a jeho výraz podivně zněžněl a rozjasnil se.
"Miluji tě celou," oznámil mi tiše.
Pro Boha všemohoucího, co je to za pocit? Něco mě strašně bolí v hrudi. Ne, bolest není správné vyjádření. Svým způsobem je to příjemné. Takové opatrné a přesto silné sevření kolem srdce, přímo uprostřed hrudníku. Jakoby se ozývala sama má duše.
"Miluji tě, Eleno," pokračoval a ukazováčkem přejel po mých rtech. Tak neuvěřitelně jemně, že jsem si jednoduše byla jistá pravdivostí jeho slov.
"Chci, abys věděla jednu věc," přerušil vážně všechny moje myšlenkové pochody. "Budu čekat tak dlouho, dokud mě milovat nebudeš. Když si to budeš přát, nebudu tě do ničeho nutit. Když mě nebudeš chtít vidět, stačí říct. Ale jednou se do mě stejně zamiluješ."
Ach, ten pocit se stupňuje a chce ven. Něco musím říct a říct to správně.
"Damone? Myslím, že už nemusíš na nic čekat. Můžu tě milovat právě od tohoto momentu. Získal sis mě, mé srdce, mou duši, o těle nemluvě."
Snad to bylo správně. Ano, bylo. Teď to vím.
"Miluji tě," zašeptala jsem a položila mu dlaň na hruď. Zrychleně a šťastně do ní proudilo tepání jeho srdce. Jeho srdce, které patřilo mně.
A mé srdce patřilo jemu. Jen jemu.
Svět se sice nezachvěl, ani nenastalo zatmění slunce, ale byla to stejně ta největší a nejdůležitější událost mého života. Konečně jsem byla milovaná tak, jak jsem si to představovala v tajných snech.
Vášnivě, něžně, plně. Opravdově.
A mohla jsem to se stejnou silou oplácet.
Milovaná…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 **(:SherlynQaa:)** **(:SherlynQaa:)** | E-mail | Web | 6. srpna 2011 v 19:07 | Reagovat

Ahoj :) ok spriatelím ale kym robim poriadku pri affilates este nebudes pripisna ak ti to nevadí pripis si ma ti a ja dokoncim poriadok a budes pri nich :))

2 **(:SherlynQaa:)** **(:SherlynQaa:)** | E-mail | Web | 6. srpna 2011 v 19:08 | Reagovat

[1]: pripísaná :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
II ARCHIV II delenastory-damonika.blog.cz II